صفر و یک
X

مشترک گرامی

نظر به تغییرات در حوزه مجوزهای جدید و صدور پروانهServco(ارائه خدمات ارتباطی ثابت) از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به جای مجوز قبلی(ISDP)، شرکت شهراد شبکیه با همکاری شرکت مهندسی صفرویک پرداز نائل به اخذ پروانه کشوریServco گردیده است.لازم بذکر است که این تغییر هیچگونه خللی در ارائه و پشتیبانی سرویس شما ایجاد نخواهد نمودو صرفا تغییرات در حوزه نام شرکت و قرارداد می باشد.

وب سایت شرکت مهندسی صفرویک پرداز
خدمـات سـازمانی | اینترنت شهراد
فروش انبوه ADSL

اگر شما دارای سازمانی هستید که برای اعضای خود نیاز به اینترنت پرسرعت دارید ولی تخفیف ویژه نیاز دارید می توانید از فروش انبوه اینترنت پرسرعت استفاده کنید که آسان و مقرون به صرفه است. این سرویس مناسب کارمندان سازمان ها و نهادهاست، پشتیبانی همه ساعته بخشی از این خدمت است.

اینترنت پرسرعت برای اعضای سازمان خود خریداری کنید!

خریـد سرویس
پهنـای بــاند

اگر اینترنت پرسرعت و شبکه داخلی برای واحدهای مختلف سازمان خود می‌خواهید بهترین راه‌کار در حال حاضر استفاده از پهنای باند است. .

  • با شهراد شما سرویس مخصوص خود را دارید. این سرویس ویژه است و با هیچ‌کس تقسیم نمی‌شود
  • علاوه بر اینترنت بسیار پرسرعت از شبکه داخلی امن، کارا و سریع نیز برخوردار خواهید بود
  • با شبکه شهراد هر کجا که باشید به اینترنت وصل خواهید بود و با چیزی به نام محدودیت‌های مکانی جغرافیایی روبه‌رو نمی‌شوید.

و یا اینکه شما میتونید فوراً این سرویس را خریداری کنید!

خرید سرویس
دیتـا سنتـر

مرکز داده‌های شهراد با امکانات امنیتی، سخت‌افزاری و نرم‌افزاری به‌روز و معتبر، فضای امن و مناسبی را برای سرورهای اختصاصی، سرورهای مجازی و میزبانی از سرورهای شما فراهم آورده است.

سرور مجازی
سرور مجازی امکانات سخت‌افزاری موجود در سرور اختصاصی را به صورت نرم‌افزای و مجازی در اختیار شما قرار می‌دهد...
سرویس Co-Location
شما می‌توانید سرور خود را در مرکز داده شهراد فعال کرده از تمام امکانات زیر ساختی ، امنیتی و پشتیبانی...
سرور اختصاصی
شهراد هر آن‌چه را که برای سرور اختصاصی خود نیاز دارید در کمترین زمان ممکن، با بهترین کیفیت و بالاترین امنیت تأمین می‌کند...